Davet

Kongreye Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

 

İstanbul Aile Hekimliği Derneği 5. kongresi İKON 2018 İSTAHED Ulusal Aile Hekimliği Kongresi 1-5 Mayıs 2018’de Kaya Artemis Otel’de Kıbrıs’ta gerçekleştirilecektir. Ulusal kongreler içinde önde gelen Aile Hekimliği kongrelerinden biri olan İKON 2018’i her zaman olduğu gibi destek katkı ve önerilerinizle hep birlikte hazırlıyoruz.

 

Bilimsel ve teknolojik gelişmelerin aile hekimliğine yansımaları yanısıra ,güncel sorunlarımız ve memnuniyetinizin bütüncül değerlendirilmesi , bilginin paylaşılması ve toplumsal yarara dönüştürülmesi kongremizin farklılık yaratan özelliklerindendir.Tüm katılım gösteren meslektaşlarımızın birikim ve deneyimlerini karşılıklı aktarabilecekleri ortamlar, gereksinimlerine göre ortaya çıkan sorularına yanıt bulabilecekleri yetkin bilim insanları ve klinisyenlerin biraraya geldiği paneller, yeniliklerin sorgulandığı ve sahada mevcut koşulların öngördüğü ihtiyaçları da gözeten ayrıntılı bilimsel program, birinci basamakta sağlıkta dönüşümün hukuki zeminde değerlendirildiği oturumlar ile yine dolu dolu bir kongre bizleri bekliyor.

 

Kongremizde ülkemizin önde gelen akademisyenlerinin konferans panel ve kurslarının yanısıra sözlü ve poster bildirilerin tebliğ edilmesi de sahada çalışan meslektaşlarımızın bilimsel çalışmalara katkı sağlamasını ve genç meslektaşlarımızında motivasyonunu arttıracağına inanıyoruz.

 

Sosyal bilim olan Tıp biliminin hepimize yüklediği toplumsal görevlerin bilincinde hareket ederek birinci basamakta sorunlarımızı ve taleplerimizi sorgulayan , paylaşan, çözüm yolları arayan ve tartışan geniş aile olarak önerilerimizi ilgililere ve kamuoyuna duyurma gayretimizi sürdüreceğiz. İçinde yaşadığımız toplumun birinci basamak sağlık hizmetlerindeki sorunları hep birlikte çalışarak aşacağız.

 

Bilimsel eğitsel seviyenin yüksek olacağı, doyurucu bir sosyal program eşliğinde hekim dostlarımızla özlem giderip ,yeni dostluklar kurabileceğimiz kongremiz İKON 2018 de büyük aile fotoğrafımızda yerinizi almanızı bekliyoruz.

 

İSTAHED Ailesi olarak biliyoruz ki ;
Birliğimiz En Büyük Gücümüzdür.
1-5 Mayıs 2018 tarihinde Kıbrıs Kaya Artemis Otel’de  İKON 2018 5.Ulusal Aile Hekimliği Kongresi’nde görüşmek dileğiyle,

 

Saygılarımızla.

 

Kongre Düzenleme Kurulu adına;

 

Dr. Kutbettin Demir

Kongre Başkanı

Dr. Şule Güçlü Şakrak

Kongre Genel Sekreteri

Dr. Özgür Akbaba

Kongre Bilimsel Sekreteri