GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri

İstanbul Aile Hekimliği Derneği 5. kongresi İKON 2018 İSTAHED Ulusal Aile Hekimliği Kongresi, 1-5 Mayıs 2018’de Kaya Artemis Otel’de Kıbrıs’ta gerçekleştirilecektir.

 

Kongre Dili

Kongrenin resmi dili Türkçe’dir.

 

Kayıt ve Danışma Masaları

Kayıt ve Danışma hizmetleri Kaya Artemis Otel’de  1 Mayıs 2018 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 1 – 5 Mayıs 2018 tarihleri arasında 07:00 – 22:00 saatleri arasında açık kalacaktır.

 

Konsept

  • Otelin konaklama konsepti “Ultra Herşey Dahil” şeklindedir.
  • Katılımcılarımız 1 mayıs günü, öğlen yemeği ile otele giriş yapacak ve 5 mayıs günü sabah kahvaltısı ile çıkış yapacaklardır.
  • Sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe bir şekilde servis edilmektedir.
  • Yemekler esnasında limitsiz konsept içki ve meşrubat servisi yapılmaktadır.
  • Tüm barlar ücretsizdir.
  • Yaz dönemi havuz başı snack ikramları (11:00-18:00)
  • Beş çayı büfesi ücretsizdir.
  • Gece büfesi ücretsizdir.
  • Odalarda bulunan minibarlar ücretsizdir ve günlük olarak yenilenmektedir.

 

Yaka Kartı

Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Güvenlik sebebi ile yaka kartlarının kongre boyunca takılması önemle rica olunur.

 

Katılım Sertifikası

Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 5 Mayıs 2018 tarihinde saat 12:00 itibariyle kongre merkezinde bulunan kiosklardan yaka kartlarının arkalarında yer alan barkodları okutarak alabileceklerdir.

 

Türk Tabipler Birliği Sürekli Eğitim Kredi Puanı

Kongremiz, Türk Tabipleri Birliği (TTB) tarafından kredilendirilecektir. Kredilendirmenin yapılabilmesi için kayıt sırasında TC kimlik numaranızı kayıt ekibine bildirmenizi rica ederiz.

 

Davet Mektubu / İzin Yazısı

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

 

Transferler

Uçuş saatlerini Serenas Turizm’e önceden bildirmiş tüm katılımcıların havaalanı ve kongre otelleri arasındaki transferleri 1 – 5 Mayıs 2018 tarihleri arasında çift yönlü olarak ücret karşılığı yapılacaktır.

 

İptaller

Tüm kayıt ve konaklama iptallerinin Serenas Turizm’e yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. İptaller 16 Şubat 2018 tarihinden sonra yapılacak kayıt ve konaklama iptallerinde iade yapılmayacaktır. Bu tarihten önce yapılan başvurular dikkate alınacak olup tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

KIBRIS’ A GİDERKEN